Straipsnių kategorijos

Kaip derinti vasarinius batus su rudens stiliumi?
22 01

Kaip derinti vasarinius batus su rudens stiliumi?

Autorius: AvalyneMoterims.lt Perskaitytas: 508 Komentarai: 0

Kaip derinti vasarinius batus su rudens stiliumi?


Vasaros pabaiga ir rudens pradžia yra metas, kai daugelis moterų susiduria su dilema: kaip derinti vasarinius batus su rudens stiliumi? Ar galima nešioti sandalus, šlepetes ar espadriles kai orai dar nėra labai vėsūs, tačiau šilumos irgi ne per daugiausiai? Ar reikia iškart pereiti prie uždaros avalynės, kuri gali iššaukti per didelį pėdų prakaitavimą? Šiame įraše patariame kaip avalynė moterims gali būti derinama su rudeniniais drabužiais siekiant sukurti madingą ir patogų apsirengimo stilių.

Pasirinkite vasarinius batus, kurie pasižymi rudens spalvomis ar elementais

Pavyzdžiui, galite rinktis sandalus ar šlepetes, kurios yra tamsiai rudos, žalios, bordo ar kitos rudeniškos spalvos. Taip pat galite ieškoti avalynės, kurie turi kailiukus, karoliukus ar kitas dekoratyvines detales, kurios suteiks jūsų batams šilumos ir žaismingumo. Tokiu būdu jūsų avalynė atrodys tinkamesnė rudens sezonui ir lengviau derės su kitais drabužiais.


Kombinuokite vasarinę avalynę su šiltomis pėdkelnėmis ar kojinėmis

Tai yra puikus būdas pridėti savo aprangai daugiau spalvų ir tekstūrų, o taip pat apsaugoti savo kojas nuo vėjo ar šalčio. Galite rinktis pėdkelnes ar kojines, kurios yra suderintos su jūsų batų spalva arba kontrastuoja su ja. Pavyzdžiui, jei nešiojate baltos ar kitos šviesios spalvos sandalus, galite užsidėti juodas, pilkas ar mėlynas pėdkelnes ar kojines. Jei nešiojate spalvotą avalynę, galite pasirinkti vienspalves pėdkelnes ar kojines, kurios atitinka vieną iš batų spalvų. Taip pat galite eksperimentuoti su skirtingais pėdkelnių ar kojinių raštų ir storio variantais.

Derinkite vasarinius batus su ilgesniais ir storesniais drabužiais

Tai padės sukurti subtilų ir harmoningą perėjimą nuo vasarinio prie rudens sezono. Galite nešioti ilgas kelnes, sijonus ar sukneles, kurios pridengia jūsų kelius arba siekia jūsų blauzdas. Taip pat galite užsidėti megztinius su ilgomis rankovėmis, džemperius, palaidines ar marškinius, kurie apgaubia jūsų rankas ir pečius. Savo įvaizdį galite užbaigti su šiltu šaliku, skara ar kepuraite. Tokiu būdu jūsų apranga atrodys tinkama rudens orui ir stiliui.

Vasarinės moteriškos avalynės derinimas su rudens sezonui būdinga apranga nereikalauja daug pastangų ar investicijų. Tereikia pasinaudoti savo kūrybiškumu ir fantazija, kad sukurtumėte savitą ir originalų apsirengimo stilių. Vasariniai batai gali būti puikus akcentas jūsų rudens garderobe, jei žinote, kaip juos tinkamai pritaikyti.

Parašyti komentarą